На сайті 79 гостей та користувачі відсутні

Пасхальне привітання

Дорогі брати і сестри!
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
У пасхальну ніч Христос Спаситель відкриває замкнені двері гробу, щоб світлом перемогти темряву і життям перемогти смерть.
Христос разом із нами! Христос разом з Україною!
Він разом із кожною українською родиною і кожним українським воїном!
Сьогодні наш Спаситель обіймає кожного вимушенопереселеного українця і обтирає кожну гарячу сльозу з нашого ока. До кожного Він каже: "Не бійся і не плач, бо Я з тобою!"
Пасха - це не лише свято радості і світла. Пасха - це свято перемоги. Христос - Переможець і кожен, хто живе з Христом, той перемагає з ним.
Сьогодні вся Україна живе з Христом, бо страждає за правду і несе тяжкий хрест несправедливої війни, а тому обов'язково переможе з Христом!
Щиро вітаю кожного парафіянина нашої православної Свято-Введенської громади Брюхович, вітаю кожного мешканця нашого мальовничого селища, кожного львів'янина і кожного українця із Світлим Христовим Воскресінням!
Нехай Воскреслий Господь огорне нас своїм світлом, прожене темряву російського окупанта з нашої благословенної землі, захистить наших доблесних воїнів, благословить нашу владу, дарує нам перемогу і мирне небо для наших родин!
ХРИСТОС ВОСКРЕС! - ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
 
З любов'ю у Христі Воскреслому -
протоієрей Ярослав Ощудляк, настоятель Свято-Введенського храму
Voskresinnya